O nás

Jsme česká restaurace v Braníku s výtečnou staročeskou kuchyní a pohostinností.

Historie naší restaurace 

Původní restaurace U Čtyř Bernardýnů byla postavena v roce 1995 v Kulturním centru Novodvorská. Z důvodů celkové rekonstrukce KCN na podzim roku 2000, jsme hledali nové prostory. Našli jsme je v v tehdy zchátralé budově bývalé výrobny lahůdek v Praze 4, Novodvorská 1176. V říjnu jsme si pronajali v přízemí, jižní části budovy 320 m2 nebytových prostor a začali rekonstruovat. Po vyčerpávajících 4 měsících jsme slavnostně otevřeli 3.2.2001 , za přítomnosti zástupců dodavatelů stavby, kamarádů a dalších hostů, kteří napomohli uskutečnění stavby.

V červenci 2010 jsme restauraci zrekonstruovali, včetně výměny interiéru, oken a vzduchotechniky. Celá restaurace je ve stejném duchu jako naše nová restaurace U Tří Bernardýnů , otevřena na podzim 2009.

O restauraci

Restaurace U Čtyř Bernardýnů je rozdělena na několik částí. Při vstupu do restaurace je výčep s 28 místy k sezení.

Restaurace je vybavena moderní klimatizační technologií, kompletním satelitním ozvučením, čtyřmi velkými televizemi. Sál až pro 80 osob a sálonek až pro 35 osob jsou nekuřácký po celou otevírací dobu. Je vhodný pro svatby, promoce, uskutečnili se v něm rauty, podnikové a rodinné oslavy a snad všechny významná životní jubilea. Pro teplé dny patří posezení na nově zrekonstruované  zahrádce.

Co nabízíme

Nabízíme Vám široký výběr jídelního lístku, dětská jídla , jídla pro vegetariány, ovocné a zeleninové saláty a také jídla s sebou.

Správně ošetřené plzeňské pivo je samozřejmostí. Naše restaurace U Čtyř Bernardýnů je držitelem certifikátu za kvalitní a dobře ošetřované pivo Pilsner Urquell a Gambrinus čepované přímo z "tanku". V nabídce našich dvou barů najdete řadu nealkoholických nápojů, ale i osvěžující maxi míchané nápoje či destiláty. K dispozici jsou Vám ročníková červená a bílá vína.

V celé restauraci je hostům k dispozici WiFi.

Pokud jsme Vás zaujali, tak se u nás určitě zastavte! 

Přejeme Vám pěkný den.

Pavel Zmatlík

Bezbariérový přístup
Bezbariérový přístup
Dětské hřiště
Dětské hřiště
Fotbálek
Fotbálek
Kulečník
Kulečník
Platba kartou
Platba kartou
Platba stravenkou
Platba stravenkou
Psi vítáni
Psi vítáni
Rozvoz jídla
Rozvoz jídla
Salónek
Salónek
Šipky
Šipky
Sportovní přenosy
Sportovní přenosy
TV
TV
Venkovní posezení
Venkovní posezení
Wifi
Wifi
Zákaz kouření
Zákaz kouření

Novodvorská 1176
Praha 4, Braník,142 00

Rezervace do 8 osob přijímáme telefonicky.
Rezervace nad 8 osob pouze osobně se zálohou.

Rezervace emailem nejsou možné.

 

Ne - Čt 11:00 - 23:00
Pa - So 11:00 - 24:00
Kuchyně 11:00- 21:45
Noční bar = ZAVŘENO