Sedmiboj

IV. Míčoví sedmiboj dvojic = U Čtyř Bernardýnů 2014

Získané body za jednotlivé disciplíny.

Název mužstva Tenis Nohejbal Stolní tenis Volejbal Košíková Házená Kopy na přesnost Body
1. Krokodýli- Pavel Vrzáček, Petr Švarc 8 4 8 6 0 8 2 36
2. Hasiči- Jan Tomáš, Vláďa Kadlec 2 4 2 2 8 2 2 22
3. Mrzáci- Petr Malík, Jirka Meloun 2 0 6 2 6 6 0 22
4. AC Piano - Petr Ctribor, Ján Džadoň 6 6 0 0 2 2 6 22
5. Bernardýni - David Rogl, Pavel Zmatlík 0 8 0 2 2 0 8 20
6. Flexi - Pavel Brátka, J.Duchoň 4 2 2 8 0 4 0 20
7. Trdla - Jarda Špánek, Petr 4 2 4 0 4 0 0 14
8. BAF - Bořek Bambas, Filip 2 0 4 4 2 0 2 14
9. R+V-Veronika Jančíková, René Suchánek 0 0 2 0 4 0 4 10
10. Harry team- Tomáš Král, Michal Bláha 2 0 0 4 0 2 2 10
11. Indiáni - Martin Bláha, Jarda Pechold 0 2 2 0 0 0 4 8
12. Tříprsťáci- Jiří Janáček, Martin Rakušan 0 0 0 0 0 4 0 4
13. Bomby- Hadrák, Marek 0 0 0 2 2 0 0 4
14. Klokani- Jarda Kočí, Tomáš Ludvík 0 2 0 0 0 0 0 2
15. Terezka - Vojta Tesárek ml., Michal 0 0 0 0 0 0 0 0
16. 16. 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Skupina do 16 dvojic včetně:
1. místo 8 bodů
2. místo 6 bodů
3.- 4. místo 4 bodů
postup mezi 8 dvojic 2 body

 

 

Výsledky:

III.  Míčový sedmiboj dvojic - 28.9.2013

 
        Tenis Házená Košíková Stolní tenis Nohejbal Volejbal Kopy na přesnost Celkem
1 Hasiči Jan Tomáš Vláďa Kadlec 2 4 0 4 6 8 2 26
2 Zipo Černoch Radim 6 6 0 6 0 2 2 22
3 Dynamo Zdeněk Korch Tomáš Korch 2 2 4 2 2 6 4 22
4 Bakšičáci Vašek Havlíček Mirek Vobora 4 2 0 8 2 0 4 20
5 Kachna tým Lukáš Říha Honza Kindera 2 0 6 2 0 0 8 18
6 Školníci Milan Juska Michal Juska 4 8 0 0 4 2 0 18
7 Bernardýni Martin Koška Pavel Zmatlík 2 2 2 4 8 0 0 18
8 SK Houslice Petr Ctibor Peter Mikuláško 0 2 2 0 4 4 6 18
9 Harry tým Tomáš Král Jarda Špánek 8 0 2 2 2 2 0 16
10 Torpédo Palmovka Michal Miklánek Jarda Květ 0 0 8 0 0 4 0 12
11 Hovaďáci Tomáš Ludvík Honza Letko 0 0 2 2 2 2 0 8
12 Mix Helena Krabová Bořek Bambas 0 0 4 0 0 0 2 6
13 Vršovice boys Jarda Kočí Jirka Krab 0 4 0 0 0 0 0 4
14 Fortis Tilias Vojta Tesárek Tomáš Bureš 0 0 0 0 0 0 2 2

 

 

1 Harry team Tomáš Král Lukáš Krajčí 4 2 10 8 4 2 8 38
2 Bernardýni David Rogl Pavel Zmatlík 8 4 8 0 2 4 6 32
3 Plivníci Michal Viktora Jan Trpišovský 2 0 0 2 10 10 4 28
4 Pinďové Petr Ctibor Michal Manekýn 0 2 6 2 6 8 4 28
5 Bendové Dušan Melíšek Mirek Lauš 0 0 4 10 8 2 2 26
6 Hasiči Jan Tomáš Vláďa Kadlec 0 0 4 0 4 6 10 24
7 DaLea Lea Pejcochová David Svoboda 7 0 0 5 3 3 5 23
8 Krabíci Katka Frelichová Martin Vršata 0 9 0 0 0 5 3 17
9 Federerovi Jana Kostrovnova Petr Malík 3 5 3 0 3 0 3 17
10 Lions Vojta Tesárek Pavel Diviš 4 8 0 4 0 0 0 16
11 Školníci Milan Juska Michal Juska 2 2 2 6 2 0 2 16
12 Pošťáci David Brož Jarda Bezdík 10 0 2 0 0 2 0 14
13 Doktoři Filip Princ David Tauš 2 4 4 0 4 0 0 14
14 Modelové Lucka Slavíčková Tomáš Novotný 0 9 3 0 0 0 0 12
15 Pat a Mat Tomáš Ludvík Jan Letík 4 2 0 2 2 0 2 12
16 Renier Veronika Jančíková Renda Suchánek 3 3 3 3 0 0 0 12
17 Segry Zuzana ??? 0 0 0 5 3 0 0 8
18 Amateři Martin Mezihorák Michal Tománek 2 0 0 0 0 4 2 8
19 Golfisti Martin Hájíček Jarda Halama 0 0 2 0 2 2 0 6
20 Pompo Petr Poláček Milan Popelka 0 2 0 2 0 0 0 4

=======================================================================================

Dne 1.10.2011 se uskutečnil míčový sedmiboj dvojic.

Výsledky ke stažení